iPod touch

MP3 přehrávač - dotykový 3.5" LCD Retina 960x640px, WiFi 802.11n, Bluetooth 2.1, 2x kamera, úkolovník, hry

Více detailů


289 Kč vč. DPH

180 zboží na skladě

iPod Touch 4th 32GB

Pokročilý multimediální přehrávač iPod Touch 4th je vybaven těmi nejmodernějšími technologiemi, díky nimž máte k dispozici nahrávaní HD videa, hraní her a tu nejostřejší obrazovku v historii. Pomocí jednoduché aplikace FaceTime si užijete intuitivní komunikaci v reálném čase. Stačí se připojit internetu pomocí bezdrátové technologie WiFi. Jednoduše zadáte Vaše ID a emailovou adresu, nebo si vytvoříte novou pro FaceTime účet. Pak už stačí jenom zavolat kamaráda, jež vlastní iPod touch, nebo iPhone 4 a začít komunikovat, respektive užívat si video hovory v reálném čase. iPod Touch 4th navíc obsahuje hned dvě webkamery. Takže snímá Vaši tvář, ale v jakémkoliv okamžiku můžete přepnout i na kameru, která míří do prostoru před Vámi.

iPod Touch 4th obsahuje jedinečný Retina displej s nejvyšším rozlišením, jaké Vám na úhlopříčce 3,5“ Apple kdy představilo. Disponuje rozlišením 960 x 640 bodů. Ve skutečnosti obsahuje tak mnoho bodů, že je lidské oko není schopno samostatně rozpoznat. Díky tomu vypadá obraz a text ostře jako na vytištěném papíře. Skvělý obrazový projev podporuje i senzor okolního osvětlení, který automaticky optimalizuje intenzitu LED starajících se o podsvětlení. Stále tak dobře uvidíte a neplýtváte zbytečně energií integrované baterie.

Protože se jedná o iPod Touch 4th, tak nechybí samozřejmě ani integrovaná HD videokamera, která s Vámi bude na jakémkoliv místě, abyste natočili ty nejzajímavější momenty. Na zadní straně je pokročilý senzor osvětlení zaručující nádherné záběry při vysoké i nízké míře okolního osvětlení. Následně můžete videa snadno sdílet se svými přáteli. Navíc nemusíte čekat, až se dostanete domů k počítači. Základní editační funkce jsou zabudovány přímo v iPodu. Snadno tak vytvoříte jedinečné video, které můžete ihned odeslat na YouTube nebo Vaši stránku na Facebooku. Pokud si s kamerou hrajete častěji, je pro Vás v App store připravena aplikace iMovie. Ke stažení je za necelých 5 dolarů.

iPod Touch 4th obsahuje zcela novou aplikaci Game Center, v níž snadno přizvete mnohem více přátel k zábavnému online hraní. Soutěžte, kdo dosáhne lepšího skóre. Všechno co ke hraní potřebujete, je přístroj s operačním systémem iOS 4.1.(iPod Touch 4th, iPhone 4). Pak už se stačí přihlásit pomocí ID do Game Center a můžete si užívat hraní se svými přáteli. Při poslechu hudby se Vám nabízí intuitivní tvorba playlistů pomocí aplikace Genius, která automaticky vyhledá hudbu, kterou si nejvíce užijete. Využijte bezdrátového přístupu do iTunes store. Naleznete tam obrovské množství interpretů a desek. Navíc, s bezdrátovou technologií Bluetooth připojíte k iPodu i bezdrátová sluchátka a snadno si tak užijete svobodu bez kabelů.

iPod Touch 4th toho nabízí opravdu hodně. Z dalších funkcí zmiňme například přehrávání filmů, nákupní galerie App store a iTunes, ve kterých si pořídíte tisícovky aplikací respektive hudebních záznamů. Ke stažení je také řada knih, v iPodu naleznete emailový klient, webový prohlížeč, správu fotografií, nastavitelnou domovskou stránku a další. Nechybí podpora hlasového ovládání, mapy, přímý přístup na YouTube, nebo podpora aplikace Nike + iPod, s níž budete snadno monitorovat Vaše sportovní úspěchy. Můžete si tvořit hlasové poznámky a různé úkoly, v nabídce je prostě tolik věcí, že je ani nelze vyjmenovat.

Parametry a specifikace:

Kapacita:
32 GB

Displej:
Retina displej
Dotykový displej s úhlopříčkou 3,5 palce a LED podsvícením
Rozlišení 960 x 640 bodů
Zadávání znaků přes lokalizovanou klávesnici

Nejdůležitější vlastnosti:
Senzory: tří-osové gyro, akcelerometr, senzor okolního osvětlení
Nahrávání HD videa (720p)
Mikrofon
Fotoaparát
Foto a video geo tagging přes WiFi
FaceTime
Dvě kamery
Game Center
E-mail klient a webový prohlížeč
Mapy
Hlasové poznámky
Nike + iPod

Audio:
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Podporované formáty: AAC (8 až 320 Kbps), Chráněné AAC (iTunes Store), HE-AAC, MP3 (8 až 320 Kbps), MP3 VBR, Audible (formáty 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX, a AAX+), Apple Lossless, AIFF, a WAV
Uživatelsky konfigurovatelná maximální hlasitost

Video:
Podporované formáty: H.264, MPEG-4, Motion JPEG (M-JPEG)

Sluchátka:
Frekvenční rozsah: 20 – 20 000 Hz
Impedance: 32 ohmů

Baterie:
Nabíjení přes USB port
Výdrž: až 40 hodin audio, až 7 hodin video
Plné nabití přibližně 4 hodiny
Rychlé nabíjení 2 hodiny (80% kapacity)

Podporované operační systémy:
Microsoft Windows XP SP3, Vista , 7
Mac OS X v10.5.8 a vyšší
iTunes 10 a novější

Rozhraní:
USB 2.0 (dock konektor)
3,5 mm jack
Bluetooth (2.1 + EDR, A2DP)
WiFi 802.11b/g/n (802.11n pouze 2,4 GHz)
Nike + iPod

Rozměry:
111 x 58,9 x 7,2 mm

Hmotnost:
101 g

Dodávané příslušenství:
Sluchátka
Redukce dokovacího konektoru na USB kabel
Uživatelská příručka

  • Hloubka 8mm
  • Headphone Jack stereo
  • Hmotnost 120g
  • Šířka 70mm
  • Výška 110mm

Košík  

(prázdný)

Novinky

No new products at this time

Nejprodávanější

Prozatím nejsou žádné nejprodávanější produkty

Akční nabídka

Všechny slevy